Açılış Ekranından Çık

GENEL BAŞKAN

Bu Gençlik Tarih Yazacak…

Genel Başkan Hakan POLAT

İNSANI YAŞAT Kİ, DEVLET YAŞASIN

Kızılelma Ocakları, yeni Türkiye’de sorumluluk ve görev bilinci içerisinde, milli ruh taşıyan, tek yürek olan, 5000 yıllık tarihine sahip çıkan, 1400 yıldır taşıdığı sancağın sorumluluğunu bilen, Anadolu’nun bağrında yetişmiş, bir olmak isteyen, iri olmak isteyen, diri olmak isteyen vatansever yiğitlerin özverili çalışmaları neticesinde kurulmuş milli bir teşkilatıdır.

Şer odaklara hizmet eden, kötü niyetlerle yanlış ve yararsız işler yapan, düşmanca ve saldırgan tutum ve davranış sergileyerek Türkiye’nin büyümesine ve gelişmesine engel olan herkesin karşısındadır. Barışın tarafındadır, ihtiyaç sahiplerinin yanındadır, sessiz çoğunluğun sesidir.

Kardeşlik bilinci içerisinde, bildiğini bilen bilmediğini de bilen, tarihini, kültürünü ve inançlarını yaşamak ve yaşatmak isteyen, birlik içinde birlikte dirilmek isteyen gönül dostu yiğitlerin teşkilatıdır. Amacımız, Türk bayrağının altında yaşayan ve Türkiye Cumhuriyeti’nin pasaportunu ve kimliğini kabul eden, dini, dili, ırkı, mezhebi ve milleti ne olursa olsun aynı tastan su içtiğimiz kardeşlerimizle birlikte bayrağımız ve vatanımız için kanımızın son damlasına kadar bu ülkenin insanlarına hizmetkar olmaktır.

Devrimlerin en büyüğünü gerçekleştiren, köleliği kaldıran, insanlığa kardeşliği ve barışı getiren, komşusu açken kendisi tok gezemez ilkesiyle İslam dinini bizlere Allah c.c. vasıtasıyla ulaştıran, Hz. Peygamberin dişi kırıldı diye, kendi dişlerini söken sahabe gibi Peygamber sevdalısı, dünyanın neresinde olduğu fark etmeden Müslümanları kardeş bilen, tüm ümmeti Müslüman Alemi’nin birlik ve beraberliğini sağlama görevini üstlenen, dünyanın en büyük devrimcisi Peygamber Efendimiz Muhammet Mustafa (SAV)’ in yolundan gideceğiz.

Ordularıyla içeriden ve dışarıdan üzerimize haçlı zihniyetiyle silahlı ve siber saldırılar düzenleyen vatan hainlerine inat, Türk’üyle, Kürt’üyle, Alevi’siyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Ahbaza’sıyla, bu memleketten ekmeğini yiyen, suyunu içen vatandaşlarımızla, Edirne’den Kars’a kadar her karış toprağımızı canımız pahasına koruyacağımıza, vatanımızın bir karışını vermeyeceğimize, kardeşlerimizle mezhep ve ırkçılık ayırımı yapmayacağımıza, içimizde hain barındırmayacağımıza, hep birlikte Büyük Türkiye için mücadele vereceğimize, Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve faziletini yaşayacağımıza, teknolojiyi iyi yönde, iyilik için kullanacağımıza, geçmişini bilen, geleceğe ümit veren, başını yastığa koyduğunda vicdanı rahat olan, hedefi Türkiye’yi daha ileri nasıl taşırım olan vatanın bölünmez bütünlüğü için gerekirse, gözünü kırpmadan canını vereceğimize, Yüce Allah’ın ilk emri oku, İstiklal Marşımızın ilk kelimesi korkmayacak, okuyacak, bilecek bir gençlik için şerefimiz ve namusumuz üzerine and içeriz.

Hakan POLAT

Kızılelma Ocakları Genel Başkanı